Zápas v Kozlovicích
Přidal/a Arne1 dne May 30 2016 10:12:09
V tomto utkání jsme měli před sebou kvalitního soupeře, který je na 1.místě tabulky. Průběh zápasu tomu odpovídal - naši hráči se dostávali pod tlak a z toho pramenily i góly v naší síti. Přestože jsme prohráli 8:0, tak se zápas povedl oběma brankářům. V 1. poločase chytal Patrik Antoniazi a v 2.poločase Oliver Škuta. Oba předvedli v zápase řadu hodně dobrých zákroků. Naše sestava nebyla úplně nejsilnější - někteří hráči nehráli kvůli nemoci (Marek Cagaš, Miša Rychlík) a někteří naskočili po nemoci (Robik Lysák). V zápase to bylo znát. Kluci si v obraně vyzkoušeli hru pod tlakem a víme v čem se musíme zlepšit. Rozhodně i přes výsledek, který byl jednoznačný, nehráli kluci tak špatně a za výkon zaslouží uznání.