NovinkaSokol Bohuňovice – FC Želatovice 2 : 3 ( 2 : 1 )
Góly: Lysák 2, Ťapťuch
Přihrávky Král Z. , Novák, Vencel
Sestava : Škuta – Haluzík, Král Z., Dvorský – Rychlík M., Matula, Skalský - Ťapťuch
Bukva, Vencel, Havelka Š. – Cagaš M., Novák, Navrátil – Lysák
V první půli byl soupeř aktivnějším týmem a zaslouženě šel do šaten s jednogólovým vedením. Ve druhé půli jsme zlepšili pohyb, výrazně lépe kombinovali a utkání dvěma góly Robika Lysáka otočili.
Hodnocení trenéra utkání s FK Mohelnice
NovinkaFC Želatovice - FK Mohelnice 0 : 2 ( 0 : 1 )
Sestava : Škuta O. – Navrátil, Sedlák, Dvorský – Kratochvíl A., Matula, Skalský - Ťapťuch
Cagaš M., Král Z., Havelka Š. – Novák, Vencel, Rychlík – Lysák, Haluzík

V první půli byl soupeř aktivnějším týmem a dokázal si vypracovat několik dobrých příležitostí. Je třeba sportovně přiznat, že kdyby soupeř vedl po prvních patnácti minutách 5 : 0, nebylo by se čemu divit. A protože ze všech šancí soupeř využil až tu ze 16.minuty bylo skóre 0:1 ještě milosrdné. Po obdrženém gólu jsme přeci jen zlepšili pohyb a ve 22.minutě šel Martin Skalský sám na gólmana, ten jej fauloval před pokutovým územím, ale následný přímý kop dokázal gólman hostí zpacifikovat. Ve zbývajících minutách jsme si dokázali vytvořit další tři dobré příležitosti, ale vyrovnat se nám nepodařilo.
Druhá půle byla vyrovnanou partií, ale jediný gól zaznamenal soupeř po chybě v našich obranných řadách ve 43.minutě. A protože naše snažení zůstalo nevyužito, odvezl si soupeř tři body.
I přes porážku musím kluky za předvedenou hru pochválit.
Utkání s Mohelnicí
NovinkaV tomto utkání jsme narazili na lepšího soupeře. Celou dobu nás přehrával a sami jsme si vyložené šance nevypracovali - až na jednu výjimku, která vyústila v červenou pro soupeřova brankáře. Nutno ale uznat, že soupeři měli více šancí, ale naštěstí pro nás je nevyužili. Na soupeřovu polovinu jsme se dostávali velice zřídka.
V tomto zápase jsme nemohli pomýšlet na nějaký bodový zisk.
Další utkání s FK Mohelnice
NovinkaDalší mistrovské utkání sehrajeme v sobotu na domácím hřišti s FK Mohelnice. Začátek utkání je v 10:45, sraz před zápasem je stanoven na 10:00.
Zápas v Bohuňovicích vítězně pro naše barvy
NovinkaV zápase v Bohuňovicích jsme 2x dotahovali náskok soupeře a nakonec jsme zápas otočili a zvítězili.

Bohuňovice : Želatovice 2:3 (2:1) Lysák 2x, Ťapťuch
Pšíští mistovský zápas v Bohuňovicích
NovinkaPříští zápas hrajeme již ve středu 30.9.2015 opět na hřišti soupeře, tentokrát v Bohuňovicích. Zápas mladších žáků začíná v 17:00, na zápas odjíždíme společně se staršími žáky autobusem ve 14:00 hodin od hřiště v Želatovicích. Budeme zastavovat na Želatovské ulici a u Pivovaru.
Na úterní trénink donese trenér omluvenky do školy.
Výhra na umělce ve Štenberku
Novinka V neděli 27. září jsme vyrazili na zápas do Štenberku. Čekal nás zápas na umělé trávě , která byla ještě menších rozměrů. Šlo vidět, že někteří hrají na takovém povrchu poprvé. Výsledek neodpovídal počtu našich šancí, které jsme ještě neproměnili a nebo byla špatně provedena finální nahrávka.

FK Štenberk 6:3 (2:1) Skalský 3x, Novák (PK), Matula, Ťapťuch

Seatava: Škuta - Navrátil, Bukva, Havelka - Kratochvíl, Novák, Cagaš - Lysák
střídali: Vencel, Král, Dvorský - Rychlík. Matula, Skalský - Ťapťuch - Němčák
Další mistrovský zápas ve Šternberku
NovinkaPříští zápas hrajeme v neděli 27.9.2015 na hřišti soupeře ve Šternberku. Začátek zápasu je v 10:45 hodin, pojedeme společně se staršími žáky autobusem. Společný odjezd je v 7:00 hodin od hřiště v Želatovicích, zastávky autobusu budou na ulici Želatovské u a u Pivovaru.
Doma s Konicí
NovinkaFC Želatovice - Sokol Konice s.r.o 12 : 1 ( 6 : 0 )

střelci: Skalský 3x, Matula 2x, Novák 2x, Král 2x, Ťapťuch, Cagaš, Navrátil

Sestava: Škuta - Cagaš, Bukva, Havelka - Kratochvíl, Král, Lysák - Novák
střídali: Vencel, Sedlák, Navrátil - Rychlík, Matula, Skalský - Ťapťuch
S Černovírem vítězně
NovinkaDnes jsme za slunného počasí hráli zápas na hřišti Slovanu Černovír. Zápas jsme vyhráli 2:1, ale pro diváky to byla zkouška nervů. Naši borci hodně tlačili, ale nedokázali vstřelit více gólů. Nakonec tedy oba góly Toma Ťapťucha stačily na vítězství, ale mohlo jich být více a uklidnit se tak ve hře. Kluci se teprve sehrávají, takže zde se jistě zlepší, ale samostatné úniky na brankáře bychom mohli proměňovat. Takže kluci - sehráli jste prima zápas, ale zapracujte ještě na koncovce.

TJ Slovan Černovír 2:1 (1:0) Ťapťuch 2x

Sestava: Škuta - Havelka, Bukva, Cagaš - Vencel, Boucník, Rychlík M., - Novák M.
- Kratochvíl, Král Z., Dvorský - Lysák, Matula, Skalský - Ťapťuch
Doma s neporaženým Jeseníkem
Novinka FC Želatovice- FK Jeseník 1 : 2 ( 0 : 2 )
Gól: Král Z.

Sestava: Škuta - Havelka, Bukva, Cagaš - Vencel, Boucník, Rychlík - Novák M.
Druhá sedmička: - Dvorský, Král Z., Navrátil - Němčák, Matula, Skalský - Ťapťuch

Poprvé se kluci sešli k utkání posíleni o kluky z Přerova a Soběchleb. Čekalo nás utkání s dosud neporaženým týmem Jeseníka. Utkání začalo smolně, když se v 7.minutě nedohodli obránci s gólmanem a hostující hráč skóroval do prázdné brány. V 19.minutě přišla další sprcha, když hosté po naší nedůraznosti zakončili akci přesnou střelou k tyči. Kluci byli opařeni a trvalo chvíličku než se do utkání zase dostali. Nadějné akce ze strany nedokázal úspěšně zakončit Martin Skalský.
Do druhé půle udělal trenér změny v sestavě, kdy vytvořil dvě vyrovnané sedmičky. Na hře to bylo poznat a dočkaly jsme se krásných kombinací, kterým chybělo přesné zakončení. Také soupeř nebezpečně hrozil. V 50. minutě se dostal před golmana Tom Ťapťuch, ale jeho střela skončila vysoko nad brankou. V 58. minutě se po faulu na Maru Cagaše postavil k přímému kopu Zdenda Král a krásnou střelou dokázal snížit. V poslední minutě jsme se mohli dočkat vyrovnání, když se Martin Skalský po kombinaci dostal z leva sám před gólmana, ale místo nahrávky na volné spoluhráče zkoušel sám zakončit, bohužel neúspěšně.