Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Dan Lezak
Zápas v Kozlovicích
NovinkaV tomto utkání jsme měli před sebou kvalitního soupeře, který je na 1.místě tabulky. Průběh zápasu tomu odpovídal - naši hráči se dostávali pod tlak a z toho pramenily i góly v naší síti. Přestože jsme prohráli 8:0, tak se zápas povedl oběma brankářům. V 1. poločase chytal Patrik Antoniazi a v 2.poločase Oliver Škuta. Oba předvedli v zápase řadu hodně dobrých zákroků. Naše sestava nebyla úplně nejsilnější - někteří hráči nehráli kvůli nemoci (Marek Cagaš, Miša Rychlík) a někteří naskočili po nemoci (Robik Lysák). V zápase to bylo znát. Kluci si v obraně vyzkoušeli hru pod tlakem a víme v čem se musíme zlepšit. Rozhodně i přes výsledek, který byl jednoznačný, nehráli kluci tak špatně a za výkon zaslouží uznání.
Utkání s Konicí
NovinkaSokol Konice – FC Želatovice 4 : 0 ( 1 : 0 )

Sestava : Škuta O. – Cagaš M., Vencel, Havelka - Lysák, Král Z., Rychlík M. - Ťapťuch

Střídající hráči : Haluzík, Hrubča, Němčák

Oslabený tým nepodal špatný výkon, ale nedokázali jsme proměnit žádnou z vypracovaných šancí. Naopak soupeř dokázal potrestat sebemenší naše zaváhání.
FC Želatovice - Slovan Černovír 3 : 1 ( 1 : 1 )
NovinkaFC Želatovice - Slovan Černovír 3 : 1 ( 1 : 1 )
Góly: Lysák R. 2, Matula
Přihrávky : Sedlák, Skalský, Hrubča
Sestava : Škuta O. – Cagaš M., Sedlák, Vencel – Lysák R., Matula, Skalský - Ťapťuch
Střídající hráči : Hrubča, Havelka Š.,Kratochvíl A., Haluzík

Od počátku utkání jsme byli lepším týmem, ale naši převahu jsme dokázali vyjádřit až ve 25.minutě, když se po přihrávce Davida Sedláka, trefil Dominik Matula. Bohužel v poslední minutě první půle zahrával soupeř rohový kop a hlavou vyrovnal na poločasových 1:1.
I ve druhé půli jsme byli lepším týmem a hned v úvodní minutě, našel před soupeřovou brankou Marťa Skalský volného Robika Lysáka a ten střelou zblízka, dostal náš tým znovu do vedení. Za další aktivitu jsme byli odměněni ve 42.minutě, když Honza Hrubča poslal míč rozběhnutému Robikovi Lysákovi a ten přesnou přízemní střelou zvýšil na 3:1. Ve zbývajících minutách kluci předváděli pěkný kombinační fotbal, ale další gól se nám již vstřelit nepodařilo.
Přátelák v Beňově
Novinka Ve čtvrtek 7.dubna jsme se místo tréninku sešli v Beňově k přáteskému utkání s místním FC Beňov. Tým doplněný o hráče starší přípravky a pouze se dvěma hráči mladších žáků prohrál 3:4 po poločase 0:3. Po strašném prvním poločase jsme začali ve druhé půlce hrát a běhat a šlo to poznat. Hráči starší přípravky si vyzkoušeli jaké je to hrát na větší hřiště a někteří příjemně překvapili.

Beňov 3:4 (0:3) Cagaš 2x, Ležák

Hráli:
Havelka - Grézl, Kaprál, Lysák, Hrubča, Zaoral, Ťapťuch, Krampla, Cagaš, Ležák, Hiksch, Němčák
Doma s Lošticemi
Novinka V sobotu 2.dubna k nám přijel soupeř s Loštic. Po hladkém vítězství u soupeře jsme očekávali jednoduché utkání. Soupeře jsme tlačili, ale chybělo kvalitní zakončení. Dobrému zakončení bránil i skvělý gólman hostí. Nakones jsme smůlu prolomili a nějaké branky dali.

Loštice 4:1 (1:0) Skalský 3x, Kratochvíl

Škuta- Kratochvíl, Dvorský, Bukva, Král, Ťapťuch, Cagaš, Skalský, Matula, Havelka, Němčák, Rychlík
Hrůza v Lipníku
NovinkaV neděli 27. března čekal kluky další zápas na půdě Lipníku nad Bečvou. Po skvělém začátku a brzkém vedení nastala rychlá změna a zápas skončil ostudnou prohrou po ostudném výkonu.

Lipník 2:5 (2:2) Král, Skalský

Antoniazi- Sedlák, Dvorský,Bukva, Král, Ťapťuch, Vencel ,Cagaš, Skalský, Matula, Němčák, Kratochvíl
První zápas jara s Němčicemi nad Hanou - hodnocení trenéra
NovinkaFC Želatovice - SK Němčice nad Hanou 5 : 4 ( 2 : 2 )
Góly: Skalský 2, Král Z. 2, Rychlík M.
Nahrávky : Lysák R. 2, Matula 2, Skalský
Sestava : Škuta O. – Cagaš M., Sedlák, Bukva – Král Z., Matula, Skalský - Lysák R.
Střídající hráči : Ťapťuch, Rychlík M., , Kratochvíl A., Němčák

Utkání mladších žáků nabídlo dramatickou podívanou se štastnějším koncem pro náš tým.
První zápas jara s Němčicemi nad Hanou
Novinka19.3. jsme sehráli náš první jarní zápas na trávě a zvítězili jsme v něm 5:4 po poločase 2:2. Oba soupeři kopali v druhém poločase penaltu a oba aktivisté ji neproměnili - balóny byly kopnuty směrem do brány, ale brankáři ukázali, že tam nejsou zbyteční. Gólově bohatý zápas se divákům musel líbit.
Turnaj OFS mladších žáků
NovinkaNaše sestava na turnaji: Oliver Škuta, Tom Ťapťuch, Michal Boucník, Michael Rychlík, Marek Cagaš, Zdeněk Král, Robik Lysák, Zdeněk Haluzík, Antonín Vencel.

Želatovice : Kozlovice B 0:0

Herně jsme nebyli špatní, při troše štěstí to mohlo být i lepší umístění. Škoda, že Míša Boucník a Tonda Vencel s námi neodehráli celý turnaj. Potěšilo nás povzbuzování ze Soběchleb (což jsme opětovali).

Výsledné pořadí na turnaji:

1. Kozlovice B, 2.Brodek u Přerova, 3. Soběchleby, 4. Kozlovice A, 5. Želatovice, 6. Beňov - Domaželice, 7. Lověšice
Halové turnaje mladších žáků v Holešově - hodnocení trenéra
NovinkaV neděli 7.2. se mladší žáci účastnili halových turnajů v Holešově. Opět s ohledem na široký kádr našich mladších žáků, byl tým rozdělen na ročníky. U 13 (roč.2003) odehráli turnaj dopoledne a U 12 roč.2004 a ml.) odpoledne. Hrací doba jednoho utkání byla stanovena na 1x15.minut u U13, kdy se turnaje účastnilo 6 týmů a 1x18.minut u U12, kde bylo na turnaji účastno 5 týmů.
Výsledky našeho týmu U13:
FC Želatovice – HS Kroměříž 0 : 4
První utkání s ,,ligovým“ týmem bylo těžkým začátkem. Kluci bojovali, ale na lepší výsledek neměli. Podobně však dopadli všichni soupeři.
FC Želatovice – TJ So Slavonín 0 : 0
Bohužel jsme nedokázali využít žádnou z vypracovaných šancí a s tak utkání s týmem, se kterým se potkáváme v krajském přeboru, skončilo bezgólovou remízou. Nutno dodat, že výborný výkon podal náš gólman a nejmladší hráč týmu Patrik Antoniazi.
FC Želatovice – FC Viktoria Otrokovice 1 : 0
Gól : Novák
Vyrovnaný průběh utkání, jehož výsledek ovlivnily dva faktory. Gólové zakončení Michala Nováka, po pěkné kombinační akci a výborný výkon gólmana Patrika Antoniazi, který dokázal zlikvidovat několik šancí soupeře.
FC Želatovice – SFK Holešov 2 : 1
Góly : Boucník, Vencel
FC Želatovice – FC Koryčany 1 : 1
Gól : Cagaš M.
Vyrovnané utkání se spravedlivým výsledkem.
6. FCV Otrokovice 5 0 0 5 0 : 9 0
Náš tým odehrál turnaj v sestavě (v závorce góly) : Antoniazi P. – Cagaš M.(1), Vence (1)l, Bukva, Novák (1), Boucník (1), Kratochvíl A., Haluzík
Nejlepším brankářem turnaje byl po zásluze vyhlášen Patrik Antoniazi.

Výsledky našeho týmu U12:
FC Želatovice – SFK Holešov ,,A“ 3 : 0
Góly : Skalský, Král, Dvorský
Od počátku utkání jsme byli výrazně lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
FC Želatovice – SK Rusava 5 : 0
Góly : Matula 2, Skalský, Sedlák, Dvorský
S nejslabším týmem turnaje jsme podali velmi slušný výkon a to ještě spoustu šancí zůstalo nevyužito.
FC Želatovice – FC Slušovice 1 : 0
Gól : Skalský
Aktivní hra od počátku utkání vyústila ve vedoucí gól, jehož autorem byl Martin Skalský. Další naše šance nevedly k navýšení náskoku, a protože jsme toho soupeři moc nepovolili zůstalo u našeho jednogólového vítězství.
FC Želatovice – SFK Holešov ,,B“ 1 : 1
Gól : Král
V posledním utkání turnaje jsme opět podali velmi slušný výkon, ale bojovný soupeř nás jako jediný dokázal obrat o body.
Pořadí turnaje U12 :
1. FC Želatovice 4 3 1 0 10 : 1 10
2. FC Slušovice 4 2 1 1 9 : 3 7
3. SFK Holešov ,,A“ 4 2 0 2 6 : 5 6
4. SFK Holešov ,,B“ 4 1 2 1 7 : 3 5
5. SK Rusava 4 0 0 4 0 : 20 0
Náš tým odehrál turnaj v sestavě (v závorce góly) : Škuta O. – Sedlák (1), Král (2), Dvorský (2), Matula (2), Skalský (3), Ťapťuch, Lysák, Němčák
Nejlepším kanonýrem turnaje byl Martin Skalský.

Caletka Petr – trenér mladších žáků
Turnaj mladších žáků v Holešově
NovinkaMladší žáci sehráli v Holešově další turnaj - tentokrát pořádaný Prusinovicemi. Hrálo se systémem každý s každým s našimi následujícími výsledky:

Želatovice : Holešov - 0:2

Želatovice : Valašské Meziříčí - 1:6

Želatovice : Bezměrov - 2:1

Želatovice : Slušovice - 1:1

Želatovice : Loukov - 2:1

Želatovice : Prusinovice - 6:0

Po slabším úvodu se náš výkon zlepšoval, hlavně střelecky. Tým se snažil hrát pěkný fotbal po celou dobu a jediné utkání, kde jsme neměli šanci bylo s vítězem turnaje s družstvem Valašského Meziříčí.

Nakonec jsme na turnaji obsadili 3.místo za Valašským Meziříčím a Holešovem.