Navigace
Domů
Články
Ke stažení
Diskuzní Fórum
Kalendář akcí
Odkazy
Kontaktujte nás
Galerie fotek
Hráči:
Kdo je on-line
Hosté on-line: 2

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Dan Lezak
Dub nad Moravou
Novinka V neděli 11. září k nám přijel další soupeř naší soutěže. Byl to fotbalový tým z Dubu nad Moravou. Sešli jsme se tentokrát skoro kompletní, tedy i s kluky ze Soběchleb. Dosavadní výkony soupeře neodpovídaly postavení soupeře v tabulce. Soupeř hrál kombinační fotbal se spoustou přihrávek a vzadu s vynikajícím brankářem.
Na soupeře jsme vyrukovali útočnou hrou a už po dvaceti vteřinách běžel sám na gólmana Míša Rychlík, ale neuspěl. V dalších minutách jsme si vytvářeli další šance, ale hostující gólman byl vynikající. Soupeř se snažil také zahrozit, ale Patrik v brance vše s přehledem pochytal. Na branku jsme čekali až do dvacáté minuty, kdy z protiútoku předložil míč před prázdnou branku Marťa Skalský Adamovi Zaoralovi a ten s pomocí tyče dopravil míč do sítě. Ještě jsme se ani nestačili doradovat a soupeř zachyboval a Marťa Skalský přeloboval vyběhnutého gólmana hostí. Už jsme se chystali do kabin, když se soupeř po serii krátkých nahrávek dostal k naší brance a snížil.
Nástup do druhé půle vyšel zase nám, když Adam Zaoral přiťukl míč Marťovi Skalskému a ten se nemýlil. Zbytek utkání už jsme dohráli a přidali i další dvě branky. Mohlo jich být i více, ale už nás zklamala koncovka.
Kluci opět podali výborný výkon plný náhrávek a nápadů podpořených bojovností.

Dub n.M. 5:1 (2:1) Skalský 3x, Zaoral, Škuta

Hráli:
Patrik Antoniazi, Petr Volf - Honza Hrubča, Tomáš Čelůstka, Vojta Dvorský, Šimon Havelka, Dominik Matula, Tom Ťapťuch, Robik Lysák, Martin Skalský, Zdeněk Král, Matouš Hiksch, Adam Zaoral, Miša Rychlík, Dan Ležák, Oliver Škuta
Drama v Kozlovicích
Novinka V sobotu 3. září jsme k dalšímu mistrovskému zápasu zajížděli přes kopec do Kozlovic. Věděli jsme, že tentokrát s námi nebudu kluci ze Soběchleb. Tíha zápasu ležela na ostatních hráčích a Ti také mile překvapili.
Celý tým nechal na hřišti srdce a ukázal týmový duch. Kluci bojovali jeden za druhého a toužili uspět.
Soupeř se sice po naší chybě dostal do vedení, ale hned po nástupu do druhé půle jsme stihli Danečkem Ležákem vyrovnat. Náznaky dalších šancí byly na obou stranách, ale chyběl větší klid v zakončení a štěstíčko. Dočkali jsme se tak i novinky soutěže. Za nerozhodnutého stavu na konci utkání následují penalty, za které získá vítěz bod navíc.
Po třech našich úspěšných penaltách a dvou neúspěšných pokusech soupeře si míč na značku postavil Oliver Škuta a zajistil nám bodík navíc.
Kluci se dočkali od rodičů bouřlivého potlesku a krásného pokřiku HOŠI DĚKUJEM.

Kozlovice 1:1(0:1) Ležák penalty 4:2 ( Lysák, Ťapťuch, Král, Škuta, neproměnil Rychlík)
Hráli:
Patrik Antoniazi- Honza Hrubča, Tomáš Čelůstka, Šimon Havelka, Tom Ťapťuch, Robik Lysák, Zdenda Král, Matouš Hiksch, Míša Rychlík, Dan Ležák, Adam Zaoral, Oliver Škuta
Černovír
Novinka Ve středu 31.srpna nás za krásného slunného odpoledne čekal poslední z trojice domácích zápasů. Soupeř k nám přijel opět z okolí Olomouce a to z Černovíru. Také soupeř má združený oddíl s Bohuňovicemi. Dosavadní výsledky soupeře nás ujišťovali, že to bude težký zápas.

Také první minuty nasvědčovaly tomu, že jsme narazili na dobře technicky vybavené mužstvo s dobrou kombinací. Po chvilkovém oťukávání vybojoval míč Martin Skalský a předložil ho k druhé tyči Robikovi Lysákovi, který se nemýlil. Zhruba v půlce první půle jsme se dopustili chyby v rozehrávce a soupeř toho využil. Vytvářeli jsme si šance, ale chybělo přesnější zakončení. Už jsme se chystali do kabin, když si vzal míč Robik Lysák a nechytatelnou ránou překonal hostujícího gólmana.
Ve druhé půli jsme čekali tlak soupeře, ale opak byl pravdou. Hráli jsme my a dokázali se i prosazovat. Soupeř se také snažil o náznaky šancí, ale byl nepřesný. Skóre se navyšovalo a nikdo před utkáním nečekal, že bude tak vysoké.
Klobouk dolů před celým týmem za nasazení a bojovnost. Rodiče po právu kluky odměnili potleskem.

Černovír 8:1 (2:1) Lysák 2x, Skalský 2x, Král, Matula, Ťapťuch, Škuta

Hráli:
Patrik Antoniazi, Petr Volf - David Sedlák, Jan Hrubča, Tomáš Čelůstka, Vojta Dvorský, Šimon Havelka, Dominik Matula, Tom Ťapťuch, Robert Lysák, Martin Skalský, Zdeňa Král, Matouš Hiksch, Adam Zaoral, Dan Ležák, Oliver Škuta,
Nové sady
Novinka V neděli 28. srpna jsme doma přivítali hráče z Nových sadů. Dosavadní výsledky nás ujišťovali, že nepůjde o snadného soupeře. Soupeř se držel bez porážky na druhém místě tabulky. Začátek utkání byl vyrovnaný a hra se odehrávala ze strany na stranu. Naše šance byly důraznější, ale chybělo nám štěstí. Gólu jsme se dočkali až ve 14. minutě, kdy Zdeňa Král zatáhl míč po lajně a krásně nahrál Dominikovi Matulovi, který výstavní střelou rozvlnil síť soupeřovy branky. Soupeř se snažil o vyrovnání, ale opět nás podržel Patrik. V 28. minutě vzal na sebe odpovědnost Marťa Skalský a drzý průnik také sám zakončil. Aby toho nebylo dost, tak si vše na začátku druhé půle vše zopakoval a navýšil naše vedení. O pár minut později se Marťa Skalský rozběhl a připravil první žákovský gól Adamovi Zaoralovi. Posledních pět minut jsme si vybrali slabší chvilku a po našich chybách se soupeř dokázal dvakrát prosadit. V poslední minutě si ale Zdeňa Král s Dominikem Matulou zopakovali situaci u první branky a Dominik se opět nemýlil.

FK Nové sady 5:2 (2:0) Skalský 2x, Matula 2x, Zaoral

Hráli:
Patrik Antoniazi, Oliver Škuta - David Sedlák, Honza Hrubča, Tomáš Čelůstka, Vojta Dvorský, Šimon Havelka, Domča Matula, Tom Ťapťuch, Adam Zaoral, Martin Skalský, Zdeňa Král, Matouš Hiksch, Dan Ležák, Robert Lysák
Doma s Čechovicemi
NovinkaVe středu 24 června nás čekalo další kolo krajského přeboru mladších žáků. Los nám určil za soupeře tým Sokola Čechovice. Soupeře čekal první zápas a tak jsme nevěděli co můžeme od něj čekat. Do utkání jsme vstoupili dokonale. Hned v 6 minutě záhrál Tom Ťapťuch rohový kop a David Sedlák byl na zadní tyči připraven ke skórování. Za dalších šest minut uvolnil Dominik Matula Marťu Skalského a ten se také nemýlil. Také soupeř hrozil, ale Patrik v brance se nenechal překvapit. Stejně jako v Jeseníku nám nevyšel vstup do druhé půle a my jsme inkasovali. Naštěstí jsme se zvedli a kluci dokázali během sedmi minut čtyřmi zásahy soupeře dorazit. Zbytek utkání jsme v klidu dohráli.

Sokol Čechovice 6:1 (2:0) Král 2x, Skalský 2x, Sedlák, Krampla

Hráli:
Patrik Antoniazi, Oliver Škuta - David Sedlák, Honza Hrubča, Tomáš Čelůstka, Vojta Dvorský, Šimon Havelka, Domča Matula, Tom Ťapťuch, Adam Zaoral, Martin Skalský, Zdeňa Král, Dan Ležák, Michal Krampla
V Jeseníku
Novinka V sobotu 20 srpna se nové družstvo mladších žáků vydalo autobusem k prvnímu mistrovskému utkání do dalekého Jeseníku. Na to , že jsou stále prázdniny jsme se sešli v hojném počtu. Mnoho hráčů čekalo první utkání za mladší žáky a zvykaní si na větší hřiště a náročnější soutěž.
Po dobrém startu jsme se také dočkali i prvního gólu, kdy se po rohu Toma Ťapťucha trefil střelec dne Zdenda Král. Dostávali jsme se i do dalších šancí, ale na obou stranách kralovali golmani. Soupeř dokázal také jednu šanci využít a šlo se do kabin za nerozhodného stavu. Druhý poločas nejde ani popsat, byl to děs a hrůza. Do naši branky padal jeden gól za druhým. Konečné skóre 3:10 je děsivé.

Jeseník 3:10 (1:1) Král 2x, Matula

Hráli:
Patrik Antoniazi, Oliver Škuta - David Sedlák, Honza Hrubča, Tomáš Čelůstka, Vojta Dvorský, Šimon Havelka, Domča Matula, Tom Ťapťuch, Adam Zaoral, Martin Skalský, Zdeňa Král, Matouš Hiksch, Dan Ležák
Nová sezóna
Novinka V úterý 2. srpna zahájí přípravu na novou sezónu mladší žáci. Tréninky budou opět kažké úterý a každý čtvrtek od 16:30 do 18:00. Chceme-li se na novou sezónu důkladně připravit, bude nutné potrénovat. Věřím, že kdo bude přes prázdniny doma, tak se tréninku zúčastní. Do začátku nové sezóny moc času nebude, neboť už v sobotu 20. srpna odehrajeme první mistrovské utkání na hřišti FK Jeseník. Následně do konce prázdnin odehrajeme ještě další tři zápasy.

SO 20. srpna venku FK Jeseník 13:30
ST 24. srpna doma Čechovice 18:00
NE 28. srpna doma Nové sady 10:45
ST 31. srpna doma Černovír 17:00

Memoriál
Novinka Víkend za námi a my máme za sebou i Memoriál L. Němce a V. Zbořila. I když jsme měli povolen start starších kluků, měli jsme stejně jen jednoho a tak kluci hráli se stejně starými kluky a někteří kluci byli dokonce mladší. Před kluky musíme smeknout za to co předváděli a jak trápili soupeře zvučných jmen. Někdy jim chybělo k lepšímu výsledku jen trocha štěstíčka, širší kádr a nebo jim utkání pokazil jeden nejmenovaný rozhodčí. Stačilo to sice na konečné 14. místo. Pro nás, trenéry, rodiče a fanoušky mladších žáků byli kluci stejně nejlepší. Musíme poděkovat našemu trenérovi Peťovi Caletkovi, za to jak kluky připravil a rodičům za mohutné povzbuzování.

Sigma Olomouc 1:3
Fomat Martin 1:4
Viktoria Plzeň 1:10
Prostějov 3:1
Čechovice 1:4
Uničov 0:3
Viktoria Přerov 7:1
Prostějov 1:3

Hráli:
Patrik Antoniazi, Oliver Škuta - Vojta Dvorský, David Sedlák, Mara Cagaš, Martin Skalský, Dominik Matula, Zdeňa Král, Robik Lysák, Tom Ťapťuch, Míša Rychlík, Dominik Bukva, Pavel Caletka, Míša Krampla
Memoriál
NovinkaTak jsme se ani nenadáli a mistrovská sezóna je za námi. Teď už kluky čeká pouze vrchol sezóny - Memoriál v Želatovicích. Los kluky nalosoval do skupiny B. Jejich soupeři budou týmy SK Sigma Olomouc, MŠK Fomat Martin a FC Viktoria Plzeň. Jde o atraktivní soupeře a věříme, že jména soupeřů kluky namotivují a vyburcují k co nejlepším výkonům. Kluky určitě podpoří velké množství rodičů a fanoušků mladších žáků a vytvoří jim super atmosféru. KLUCI BOJUJTE

Pátek 10. června:
11:00 SK Sigma Olomouc
14:00 MŠK Fomat Martin
17:00 FC Viktoria Plzeň
Poslední zápas v sezóně jsme zakončili výhrou
NovinkaV sobotu jsme zakončili sezónu domácím zápasem s Bohuňovicemi výhrou 7:2. Byli jsme v zápase lepším celkem, ale soupeř nás při zvolnění tempa vždy uměl potrestat. Zejména v prvním poločase, když jsme vedli 2:0, tak se soupeř vrátil do zápasu gólem na 2:1. Naštěstí jsme přidali do přestávky další góly a vítězství jsme si pohlídali i v druhém poločase. Dařily se nám rychlé přechody do útoku, míče jsme zbytečně nezpomalovali a tím jsme obranu soupeře dostali pod tlak z čehož pramenily naše další góly.
Toto utkání bylo pro oko diváka pohledné, kluci na hřišti předváděli pěkné fotbalové akce. V tabulce nám patří 8. místo (z 16 družstev) se 45 body a ani dohrávka ostatních nás již neovlivní. Bylo to naše poslední vystoupení před memoriélem, který začne již v pátek a na který se všichni těšíme. Před memoriálem máme ještě trénink 7.6. v úterý a pak již v pátek začnou ostré boje ve skupinách.
Změna začátku utkání mladších žáků v Čechovicích
NovinkaVe středu 1.6.2016 sehrají mladší žáci zápas v Čechovicích. Začátek je v 18:30, sraz na místě v 17:55. Doprava dle vlastních možností, v případě potíží kontaktujte trenéra.
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.