Navigace
Domů
Články
Ke stažení
Diskuzní Fórum
Kalendář akcí
Odkazy
Kontaktujte nás
Galerie fotek
Hráči:
Kdo je on-line
Hosté on-line: 2

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Dan Lezak
Přátelák s Holešovem
Novinka V sobotu 4. března jsme se po dlouhé době sešli venku na hřišti ve Všetulích, kde nás čekalo přátelské utkání na umělé trávě. Jako soupeře si nás pozval tým SFK Holešov. Se soupeřem jsme se potkali už v hale a věděli jsme, že nás čeká kvalitní soupeř. Po některých omluvenkách jsme se sešli v hojném počtu a dokázali jsme, že jsme přes zimu fotbal nezapomněli. Bylo to vyrovnané utkání plné šancí na obou stranách a spravedlivým výsledkem.

SFK Holešov 4:4 (2:1) Skalský, Lysák, Krampla, Macháček

Sestava:
Volf - Hrubča, Čelůstka, Dvorský, Havelka, Matula, Ťapťuch, Lysák, Skalský, Macháček, Ležák
Turnaj v Bystřici
Novinka V neděli 29. ledna se mladší žáci zúčastnili halového turnaje v Bystřici pod Hostýnem pořádaný týmem z Prusinovic. Po mnoha omluvenkách jsme tým dali nakonec dohromady. Kluci hráli ofenzivní fotbal s přesnou kombinací, které chyběla ještě přesnější koncovka. Branek mohlo být ještě více. Kluci nepoznali hořkost porážky a s přehledem turnaj ovládli.

Loukov 2:0 Skalský, Lysák
Chvalčov 2:1 Skalský, Ležák
Bezměrov 4:4 Lysák 2x, Rychlík, Ťapťuch
Holešov 2:0 Lysák, Rychlík
Prusinovice 4:0 Skalský 2x, Rychlík 2x

Želatovice 13 bodů (14:5)
Holešov 12 bodů (12:5)
Bezměrov 7 bodů (10:15)
Chvalčov 7 bodů (9:6)
Prusinovice 2 body (4:11)
Loukov 1 bod (3:10)

Hráli:
Šimon Havelka, Michal Krampla - Honza Hrubča, Dominik Matula, Tom Ťapťuch, Robert Lysák, Martin Skalský, Dan Ležák, Míša Rychlík
Halový turnaj v Tovačově
NovinkaV neděli 18. prosince se polovina týmu zúčastnila halového turnaje v Tovačově. Čekaly nás týmy z okresu a také týmy z krajského přeboru. Kluci hráli pohledný fotbal plný kombinací a zakončení. Dalo by se říct dokonalý fotbal s nějakou tou chybičkou. Když se chybička vyskytla, zachraňoval situace spolehlivý brankář. Jako jediný tým turnaje jsme neokusili hořkost porážky a turnaj vyhráli. Děkujem hráčům za předvedenou hru a gratulujem jim k prvenství.

Křenovice 4:0 Matula 3x, Král
Tovačov 2:2 Matula, Rychlík
N.Sady 04 1:0 Matula
H.Moštěnice 3:0 Skalský 2x, Ťapťuch
Čechovice 0:0
N.Sady 05 2:0 Sedlák, Lysák
Těšetice 2:1 Skalský 2x
Hráli:
Petr Volf - David Sedlák, Vojta Dvorský, Dominik Matula, Tom Ťapťuch, Robert Lysák, Martin Skalský, Zdeněk Král, Míša Rychlík

A protože se blíží Vánoce, chtěli bychom popřát všem hráčům, rodičům, rodinným příslušníkům a fanouškům KRÁSNÉ A VESELÉ VÁNOCE, bohatého ježíška, hodně štěstíčka a zdravíčka a ať se zase v Novém roce všichni sejdeme.
Poslední podzinmí zápas
NovinkaV neděli 6. listopadu nás čekal poslední mistrovský zápas doma se Šternberkem. Čekal nás poslední tým naší soutěže. Na první gól jsme si museli chvilku počkat, ale pak se s nimi roztrhl pytel. S vidinou , že si chtějí dát všichni gól, jsme zapomínali i na zadní vrátka a soupeř se několikrát dostal k samostatnému úniku. Naštěstí byla jeho úspěšnost malá a tak jsme jen jednou inkasovali.

Po utkání jsme podzimní část sezóny krátce zhodnotili a ukončili jsme venkovní část sezóny. Teď se budem připravovat v hale a těšit se na jarní část sezóny.
Tréninky budou každý pátek od 18:00 do 19:20 v hale ISŠ technická Přerov, Kouřilkova ulice.

Šternberk 10:1 (6:1) Ležák 2x, Krampla 2x, Lysák, Skalský, Král, Ťapťuch, Sedlák, Rychlík

Hráli:
Patrik Antoniazi, Petr Volf - David Sedlák, Jan Hrubča, Tomáš Čelůstka, Šimon Havelka, Dominik Matula, Tom Ťapťuch, Robert Lysák, Martin Skalský, Zdeněk Král, Matouš Hiksch, Adam Zaoral, Michael Rychlík, Dan Ležák, Michal Krampla
Doma s Mohelnicí
Novinka V neděli 30 října nás čekal předposlední zápas podzimní sezóny. Na domácím hřišti jsme přivítali hráče Mohelnice. Očekávali jsme stejný zápas jako s dalšími soupeři s dolní části tabulky.
Předpověď nám vyšla a my jsme opět dobývali branku soupeře obleženou hráči hostí. Soupeř čekal na brejkové situace po odkopech a to mu také vyšlo. Zapoměli jsme na hostujícího hráče a ten využil samostatného úniku a poslal hosty do vedení. My jsme stále soupeře tlačili, ale chyběl moment překvapení a přesné zakončení. Naštěstí také soupeř udělal chybu a Marťa Skalský ji využil.
Druhá půle měla stejný scénář a my jsme chtěli rozhodnout. To se podařilo a po krásné kolmici na Marťu Skalského jsme výsledek otočili. Snažili jsme se o přidání další branky, ale chyběl klid a přesnost. Už jsme čekali na závěrečný hvizd, když soupeř zahrál další ze svých odkopů, hráč hostí si naběhl za naše obránce a skluzem dojížděl našeho golmana. Míč se odrazil k dalšímu dobíhajícímu hráči, který už prázdnou branku neminul. Závěrečná chyba a nekoncentrace nás stála vítězství. Naštěstí se nám povedl aspoň penaltový rozstřel a vzali jsme si bod navíc.

Mohelnice 2:2 (1:1) pen 4:3 Skalský 2x

Hráli:
Petr Volf - David Sedlák, Honza Hrubča, Tomáš Čelůstka, Šimon Havelka, Dominik Matula, Tom Ťapťuch, Robert Lysák, Martin Skalský, Zdeněk Král, Matouš Hiksch, Dan Ležák,
Slavonín
Novinka V chladné a sychravé neděli 23. října jsme sehráli venkovní zápas na hřišti Slavonína. Čekal nás soused v tabulce s dobrými výsledky. Čekali jsme vyrovnané utkání s bojem o každý kousek hřiště.
Začátek utkání nám vyšel a my jsme se dostali také brzy do vedení. Hra se nám doposud dařila, ale postupně jsme začali přepouštět otěže utkání domácím. V polovině poločasu soupeř po naší chybě vyrovnal a začal být aktivní. Hra se nám nedařila a bránili jsme se za cenu odkopů.
Ve druhé půli jsme se soustředili na dobrou obranu a snažili se hrozit s protiútoků. Po jednom takovém přišel rohový kop, kdy se k odraženému balónu dostal David Sedlák a trefil přesně k tyči. Soupeř začal ještě více útočit, ale naše obrana odolávala a co neměla obrana pochytal v bráně skvělý Peťa Volf. Utkání jsme se štěstím ubránili a odvezli si důležité a šťastné body. Museli jsme uznat, že nevyhrál lepší tým,ale šťastnější. Klobouk dolů před hráči ve hře dozadu a před bojovností, když se nám nedařilo.

Slavonín 2:1 (1:1) Skalský, Sedlák

Hráli:
Petr Volf - David Sedlák, Tomáš Čelůstka, Vojta Dvorský, Šimon Havelka, Dominik Matula, Tom Ťapťuch, Robert Lysák, Martin Skalský, Zdeněk Král, Matouš Hiksch, Adam Zaoral, Michael Rychlík, Dan Ležák
S Lošticemi
Novinka v neděli 16. října , nás čekal další ze soupeřů ze spodní části tabulky. Přijeli k nám z Loštic. Byl to další ze soupeřů, který hrál stylem, hlavně neinkasovat a rychle dostat míč co nejdále od své branky. Soupeř byl důrazný a hrál dost tvrdě, někdy až za hranicí slušnosti. Otázkou byl první gól, na který jsme dlouho čekali. Naštěstí jsme se ho dočkali a nebyl jedinným. Chtěl bych klukům poděkovat za trpělivost v koncovce.

SK Loštice 4:0 (0:0) Skalský, Král, Matula, Lysák

Hráli:
Patrik Antoniazi, Petr Volf - David Sedlák, Honza Hrubča, Tomáš Čelůstka, Vojta Dvorský, Šimon Havelka, Dominik Matula, Tom Ťapťuch, Robert Lysák, Martin Skalský, Zdeněk Král, Matouš Hiksch, Adam Zaoral, Michael Rychlík, Dan Ležák
V Němčicích
Novinka V sobotu 8. října jsme se sešli za chladného dopoledne v Němčicích nad Hanou. Čekal nás soupeř ze středu tabulky a s nevyrovnanými výsledky. Soupeř začal aktivně a byl důrazný. Chyběl nám pohyb a aktivita. Postupně jsme se ale dostávali do tempa a začali hrát aktivně. Začaly se objevovat i šance a soupeř se bránil jen odkopy a zakopáváním míče do autu. Ve druhé půli jsme začali více kombinovat a přišly i branky. Tři vstřelené branky nás uklidnily a hráli jsme fotbal. Opět jsme si nepohlídali závěr a soupeři jsme dovolili výsledek korigovat a dramatizovat závěr utkání.

Němčice 3:2 (0:0) Král, Sedlák, Skalský

Hráli:
Patrik Antoniazi - David Sedlák, Honza Hrubča, Tomáš Čelůstka, Vojta Dvorský, Šimon Havelka, Dominik Matula, Tom Ťapťuch, Robik Lysák, Martin Skalský, Zdeněk Král, Matouš Hiksch, Adam Zaoral, Míša Rychlík, Dan Ležák
Výlet do Konice
Novinka V neděli 25. září jsme vyrazili opět na autobusový výlet na zápas do Konice. Čekal nás soupeř ze spodu tabulky, ale za to obětavý a důrazný. Opět byl velký problém v koncovce a překonání výborného golmana. Utkání bylo plné napětí a obratů. Kluci dělají všem utkání dramatické, naštěstí vždy s nádherným závěrem okořeněným gólovou smrští.

Konice 6:2 (1:1) Skalský 3x, Král 2x, Ťapťuch

Hráli:
Patrik Antoniazi, Petr Volf - David Sedlák, Honza Hrubča, Vojta Dvorský, Šimon Havelka, Dominik Matula, Tom Ťapťuch, Robik Lysák, Martin Skalský, Zdeněk Král, Matouš Hiksch, Míša Rychlík, Dan Ležák
Přerov B
Novinka Ve středu 21. září nás čekala poslední vložená středa v podzimní části soutěže. Zajeli jsme si do Lipníku nad Bečvou kde hrají své utkání hráči Viktorie Přerov B. Čekali jsme, že se soupeř posílí o kluky z divizního mužstva. My jsme také čekali, kdy se nám vrátí kluci z krajských výběrů.
Utkání bylo plné chyb a nepřesností s přeléváním výsledku na obě strany. Po příjezdu kluků z výběru se nám podařil nepříznivý výsledek otočit. Bohužel jsme se dopustili ještě chyby a soupeř opět dorovnal skóre. Opět nás čekaly neoblíbené pokutové kopy. I tentokrát jsme byli jednou nepřesní a soupeř získal bodík navíc.

V. Přerov B 5:5 (1:2) pen 4:5 Skalský 2x, Lysák, Zaoral, Král

Hráli:
Patrik Antoniazi, Petr Volf - David Sedlák, Honza Hrubča, Tomáš Čelůstka, Vojta Dvorský, Šimon Havelka, Dominik Matula, Tom Ťapťuch, Robik Lysák, Martn Skalský, Zdeňa Král, Matouš Hiksch, Adam Zaoral, Míša Rychlík, Dan Ležák
V Zábřehu
Novinka V sobotu 17. září jsme se vydali na druhý venkovní zápas. Opět nás čekal výlet do vzdáleného Zábřehu. Už dopředu jsme věděli, že s námi nebudou kluci ze Soběchleb.
Kluci neodehráli špatný zápas, jen jsme doplatili na neproměňování šancí a následně na neproměnění pokutových kopů. Po slibném prvním poločase nás ve druhé půli přivítal na hřišti i déšť a kapky nám nepřinesly štěstí. Po dvou chybách bylo srovnáno a další gól se nám už přidat nepodařilo. Penalty byly následně vabank se smutným koncem pro nás.

Zábřeh 2:2 (2:0) pen 6:7 Král 2x

Hráli:
Patrik Antoniazi - Honza Hrubča, Tomáš Čelůstka, Šimon Havelka, Tom Ťapťuch, Robik Lysák, Zdeňa Král, Matouš Hiksch, Adam Zaoral, Michal Rychlík, Dan Ležák,
Přihlášení
Jméno

HesloNejste členem?
Klikněte sem
a zaregistrujte se.

Zapomněli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Shoutbox
Pro přidání zprávy do shoutboxu, musíte být přihlášeni.

Žádné zprávy.