Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Dan Lezak
Halové turnaje mladších žáků v Holešově - hodnocení trenéra
NovinkaV neděli 7.2. se mladší žáci účastnili halových turnajů v Holešově. Opět s ohledem na široký kádr našich mladších žáků, byl tým rozdělen na ročníky. U 13 (roč.2003) odehráli turnaj dopoledne a U 12 roč.2004 a ml.) odpoledne. Hrací doba jednoho utkání byla stanovena na 1x15.minut u U13, kdy se turnaje účastnilo 6 týmů a 1x18.minut u U12, kde bylo na turnaji účastno 5 týmů.
Výsledky našeho týmu U13:
FC Želatovice – HS Kroměříž 0 : 4
První utkání s ,,ligovým“ týmem bylo těžkým začátkem. Kluci bojovali, ale na lepší výsledek neměli. Podobně však dopadli všichni soupeři.
FC Želatovice – TJ So Slavonín 0 : 0
Bohužel jsme nedokázali využít žádnou z vypracovaných šancí a s tak utkání s týmem, se kterým se potkáváme v krajském přeboru, skončilo bezgólovou remízou. Nutno dodat, že výborný výkon podal náš gólman a nejmladší hráč týmu Patrik Antoniazi.
FC Želatovice – FC Viktoria Otrokovice 1 : 0
Gól : Novák
Vyrovnaný průběh utkání, jehož výsledek ovlivnily dva faktory. Gólové zakončení Michala Nováka, po pěkné kombinační akci a výborný výkon gólmana Patrika Antoniazi, který dokázal zlikvidovat několik šancí soupeře.
FC Želatovice – SFK Holešov 2 : 1
Góly : Boucník, Vencel
FC Želatovice – FC Koryčany 1 : 1
Gól : Cagaš M.
Vyrovnané utkání se spravedlivým výsledkem.
6. FCV Otrokovice 5 0 0 5 0 : 9 0
Náš tým odehrál turnaj v sestavě (v závorce góly) : Antoniazi P. – Cagaš M.(1), Vence (1)l, Bukva, Novák (1), Boucník (1), Kratochvíl A., Haluzík
Nejlepším brankářem turnaje byl po zásluze vyhlášen Patrik Antoniazi.

Výsledky našeho týmu U12:
FC Želatovice – SFK Holešov ,,A“ 3 : 0
Góly : Skalský, Král, Dvorský
Od počátku utkání jsme byli výrazně lepším týmem a zaslouženě zvítězili.
FC Želatovice – SK Rusava 5 : 0
Góly : Matula 2, Skalský, Sedlák, Dvorský
S nejslabším týmem turnaje jsme podali velmi slušný výkon a to ještě spoustu šancí zůstalo nevyužito.
FC Želatovice – FC Slušovice 1 : 0
Gól : Skalský
Aktivní hra od počátku utkání vyústila ve vedoucí gól, jehož autorem byl Martin Skalský. Další naše šance nevedly k navýšení náskoku, a protože jsme toho soupeři moc nepovolili zůstalo u našeho jednogólového vítězství.
FC Želatovice – SFK Holešov ,,B“ 1 : 1
Gól : Král
V posledním utkání turnaje jsme opět podali velmi slušný výkon, ale bojovný soupeř nás jako jediný dokázal obrat o body.
Pořadí turnaje U12 :
1. FC Želatovice 4 3 1 0 10 : 1 10
2. FC Slušovice 4 2 1 1 9 : 3 7
3. SFK Holešov ,,A“ 4 2 0 2 6 : 5 6
4. SFK Holešov ,,B“ 4 1 2 1 7 : 3 5
5. SK Rusava 4 0 0 4 0 : 20 0
Náš tým odehrál turnaj v sestavě (v závorce góly) : Škuta O. – Sedlák (1), Král (2), Dvorský (2), Matula (2), Skalský (3), Ťapťuch, Lysák, Němčák
Nejlepším kanonýrem turnaje byl Martin Skalský.